Výhody pojištění Ticketstream

 

Společnost Ticketstream byla a je jednou z prvních ticketingových společností v ČR, která začala k prodeji vstupenek přidávat take jejich pojištění. Hlavní výhodou tohoto pojištění je, že vám pokryje vaše výdaje za nakoupené vstupenky, a to v případě, že se akce nebudete moci zúčastnit kvůli nemoci nebo jiným závažným důvodům. Více se dočtete zde.

Pojistitel. Pojištění samo o sobě je poskytováno spolehlivou a dobře známou pojišťovací společností ERV, více na ERV. ERV Evropská pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) od roku 2006 každoročně vyhrává hlasování Pojišťovna roku.

Pojištěná osoba. V případě pojištění vstupenek je vždy uvedena pouze jedna osoba, i když vstupenek nakoupíte více. Pokud např. nakoupíte 10 vstupenek , na všech bude jedno a totéž jméno, tedy to vaše. Pokud se ptáte, jak vám bude vráceno vstupné, když je na vstupence cizí jméno, odpověď je jednoduchá – stačí prokázat zaplacení pojistného. Nevyužité vstupenky však musíte přidat k žádosti o vyplacení pojistného. Pokud jste si vstupenky zakoupili na Ticketcard, je jasné že vytištěné vstupenky nemáte, pak k žádosti přidejte potvrzení o zaplacení. Toto potvrzení si stáhnete ve svém profilu.

Cena pojištění. S pojišťovnou jsme pro vás získali velice výhodnou cenu pojištění, proto vám doporučujeme si akce pojistit, jedině tak budete chráněni!